Nano Soft

ZABIEG NANOSOFT™ BOOSTERS

CEL: Chciałabyś wzmocnić i zrewitalizować delikatną skórę okolic oczu, wokół ust lub szyi, ale obawiasz się bólu i siniaków? Nie masz czasu na zabiegi, które wymagają rekonwalescencji?

Mamy rozwiązanie!

NANOSOFT™ BOOSTERS to zabiegi rewitalizujące i regenerujące skórę delikatnych okolic: wokół oczu i ust, a także szyi. Jego wyjątkowość polega nie tylko na zastosowaniu zaawansowanych technologicznie mikroigieł, ale również produktu wykorzystanego podczas zabiegu. NCTF®135HA to bezpieczny i przebadany klinicznie preparat, który jako jeden z nielicznych został zatwierdzony do wstrzyknięć. To połączenie ponad 50 substancji o działaniu rewitalizującym - kwasu hialuronowego, antyoksydantów, witamin, aminokwasów, koenzymów oraz minerałów - pozwala na głębokie odżywienie, nawilżenie i rozświetlenie skóry oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Skóra w delikatnych obszarach twarzy, takich jak okolice oczu, szyja lub usta, odzyskuje jędrność, gładkość oraz blask i optymalne nawilżenie.
Technologia mikroigieł NANOSOFT™ pozwala na niezwykle precyzyjne podanie preparatu na odpowiednią głębokość skóry, co pozwala na lepsze i bardziej długotrwałe efekty rewitalizacji oraz minimalizuje ryzyko powstawania siniaków i nie powoduje bólu. To również znakomite rozwiązanie, jeśli w obszarach okolic oczu, ust lub szyi nie chcesz korzystać z zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej lub innych preparatów wypełniających.

NANOSOFTTM BOOSTERS mogą być wykonywane oddzielnie lub stanowić integralną część protokołu opartego na procedurach wypełniających zmarszczki.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

OKOLICE OCZU
Wskazania: kurze łapki; drobne zmarszczki spowodowane suchością skóry lub jej starzeniem.

 

SKÓRA SZYI
Wskazania: utrata jędrności i gęstości skóry szyi; drobne i średnie zmarszczki na szyi.

 

OKOLICE UST
Wskazania: utrata jędrności skóry wokół ust; pionowe zmarszczki „palacza” wokół ust.

 

REZULTATY PO ZABIEGACH NANOSOFTTM BOOSTERS
Zabiegi NANOSOFTTM BOOSTERS zmniejszają powierzchowne zmarszczki wokół oczu, na szyi i dookoła ust oraz przywracają skórze w delikatnych obszarach odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia. Skóra po zabiegach NANOSOFTTM BOOSTERS jest młodsza, gładsza, bardziej jędrna i rozświetlona.

PRZEBIEG ZABIEGU NANOSOFT™ BOOSTERS
Wizytę rozpoczyna wywiad przeprowadzony przez wykwalifikowanego lekarza, który określa potrzeby Twojej skóry oraz miejsca aplikacji preparatów. Podczas rozmowy ustalane są również Twoje oczekiwania i późniejszy protokół zabiegów.
Sam zabieg NANOSOFTTM BOOSTERS trwa zwykle do ok. 20 minut (w zależności od obszaru poddawanego zabiegowi) i polega na starannej aplikacji preparatu w wybrany obszar – okolice oczu, skórę szyi lub dookoła ust.
Po zakończonym zabiegu lekarz może delikatnie rozmasować Twoją skórę.

PROTOKÓŁ ZABIEGU NANOSOFT™ BOOSTERS
Aby uzyskać optymalny efekt, lekarz może zalecić ponowne wykonanie zabiegu NANOSOFT BOOSTERS w odstępach co 2-3 tygodnie.

PO ZABIEGU
Po zabiegu lekarz może przyłożyć zimny okład w miejscu wstrzyknięcia, by zmniejszyć możliwość wystąpienia obrzęków i zaczerwienień.
W dniu iniekcji preparatu i kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium oraz wystawiać skóry na działanie promieni UV. Powinno się unikać zarówno bardzo niskiej, jak i wysokiej temperatury.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU NANOSOFT™ BOOSTERS:
Każdy zabieg NANOSOFTTM BOOSTERS odbywa się po wnikliwym wywiadzie przeprowadzonym przez lekarza.

Przeciwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są:
• ciąża
• alergia
• cukrzyca (niewyrównana)
• stany zapalne skóry
• opryszczka
• terapia lekami obniżającymi krzepliwość skóry
• choroba nowotworowa.

Comments are closed.