Ślub

Co zrobić, żeby Twoja skóra była równie piękna jak Twoja wymarzona ceremonia ?

Dzień ślubu to wyjątkowy dzień w życiu kobiety. Każda panna młoda chce się czuć wyjątkowo oraz olśniewać  pięknym  wyglądem.

Rekomendujemy aby już na kilka miesięcy przed tym wydarzeniem  zadbać o kondycję skóry. Często stres I obowiązki związane z przygotowaniem do ślubu mogą niekorzystnie wpływać na stan i kondycję naszej skóry.

Medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów odmładzających, nawilżających i oczyszczających skórę , które sprawią, że cera odzyska utracony blask i będzie gotowa na najważniejszy dzień w życiu.

Sprawdź jakie zabiegi na twarz polecamy wykonać przed ślubem.

Mezoterapia igłowa

Zabieg polegający na podawaniu środskórnie lub podskórnie odpowiednio dobranych  substancji  regenerujących i odżywczych, np. kwasu hialuronowego czy peptydów, które przyczyniają się do poprawy metabolizmu komórek skóry i mikrokrążenia, a także doskonale odżywiają skórę i stymulują zachodzące w niej naturalne procesy regeneracyjne. W konsekwencji poprawie ulega jędrność, napięcie, elastyczność, koloryt skóry, a zmarszczki ulegają zmniejszeniu . Właściwe rezultaty mezoterapii igłowej widoczne kilku miesiącach od przeprowadzonego zabiegu, dlatego warto się na nią zdecydować na 6-4 miesiące przed datą uroczystości.

Trzeba jednak w tym miejscu dodać , że mezoterapia igłowa to skuteczny zabieg nie tylko na twarz . To metoda , przy pomocy której możliwa jest również redukcja cellulitu , szpecących blizn czy rozstępów.

 

Peelingi medyczne

Zabiegi oczyszczające i przywracające skórze świeży , promienny i wypoczęty wygląd, a także pozwalające zredukować przebarwienia czy blizny potrądzikowe.

Zabiegi te polegają na nałożeniu na twarz odpowiednio dobranej do rodzaju cery mieszaniny związków chemicznych o właściwościach antybakteryjnych i złuszczających, w efekcie czego poprawie ulega ogólna kondycja i wygląd skóry twarzy. Peelingi medyczne dają najlepsze efekty , kiedy wykonywane są w serii . Konkretną liczbę zabiegów ustala się indywidualnie.

 

Dla wzmocnienia efektów zabiegów wykonywanych w gabinecie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kosmetyków ZO SKIN HEATH. Nasza konsultantka doradzi odpowiedni zestaw kosmetyków dopasowanych indywidualnie do potrzeb skóry.

 

Oferujemy Państwu także wybielanie zębów amerykańską metodą Beyond oraz najszybszy i najbardziej zaawansowany system leczenia ortodontycznego Invisalign.

 

Nie zwlekaj dłużej , tylko już dziś zapisz się na proponowane przez nas zabiegi, by w dniu ślubu olśniewać swym pięknem , blaskiem i promiennym wyglądem !

Comments are closed.