Wypadanie włosów

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym (PRP) polecany jest w profilaktyce i leczeniu wypadania włosów.

Jest to metoda o niezwykłej efektywności i ogromnym bezpieczeństwie. Nie ma możliwości, żeby własne płytki krwi  spowodowały jakąkolwiek alergię. Jest to jeden z najbardziej naturalnych dla naszego organizmu zabiegów estetycznych.  Ważne, aby zabieg wykonywany był przez lekarza,  z  zastosowaniem odpowiedniej wirówki i odpowiednio certyfikowanych sterylnych probówek.

Certyfikat Probówek PRP

PRP pozyskuje się z krwi Pacjenta po odwirowaniu jej w wirówce PRF, odseparowane zostają najwyższej jakości płytki krwi, wykorzystywane do zabiegu. Zabieg wykonywany jest zwykle bez znieczulenia, ból odczuwalny przy iniekcji jest krótkotrwały i mija zaraz po zakończeniu procedury. Po zabiegu może utrzymywać się lekkie zaczerwienienie i uczucie rozpierania.

Już po jednej sesji proces wypadania włosów zostaje zatrzymany, dla najlepszego efektu zaleca się stosowanie kilku zabiegów. Ich częstotliwość określa lekarz wykonujący procedurę. Do zabiegu można wykorzystać również urządzenie DERMAPEN, który działa na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsującej głowicy z mikroigłami, która w znacznym stopniu poprawia komfort procedury.

Polecamy także autorskie koktajle hamujące wypadanie włosów, a także wpływające stymulująco na wzrost włosów. Składają się one z substancji takich jak krzem, boityna oraz L-karnityna.

Comments are closed.