Piękne spojrzenie

Oczy są zwierciadłem duszy. Na efekt spojrzenia wpływa także okolica wokół oczu. Skóra w tej części twarzy jest wyjątkowo cienka, z małą ilością gruczołów, narażona stale na promieniowaniu UV. To wszystko sprawia, że już nasze małe grzechy pielęgnacyjne, szybkie tempo życia oraz stres skutkują ciemną, zapadniętą okolicą doliny łez, a oko  wygląda na smutne i zmęczone.

Równa powierzchnia skóry tej okolicy i odpowiednie rozświetlenie gwarantują świeży i wypoczęty wygląd.

Ze względu na to, że skóra wokół oczu jest wyjątkowo cienka proces jej starzenia rozpoczyna się najszybciej dlatego też najwcześniej powinniśmy zacząć tu zabiegi anty-aging, pomogą nam zachować na długo młodzieńcze, pełne uroku spojrzenie.

Podstawą w utrzymaniu dobrej kondycji skóry jest mezoterapia, która stymuluje tkanki do produkcji kolagenu I elastyny, dostarcza kwasu hialuronowego, witamin I peptydów.
Polecamy nasz flagowy zabieg biostymulatorem tkankowym NANO SOFT, Atelokolagen Linerase oraz Neauvia Hydro de Luxe.
Zabiegi stymulacji w tej okolicy warto rozpocząć jest około 25-tych urodzin.

Naturalnym stymulatorem odnowy tkankowej jest Osocze, naturalnie “oszukuje” organizm powodując silną stymulację procesów naprawczych tkanek, zmuszając komórki do efektywniejszej pracy.

Botox osłabia mięśnie mimiczne i zapobiega powstawaniu utrwalonych zmarszczek.

Zabieg wypełnienia doliny łez ujędrnia i rozświetla skórę okolicy oka . Jest to skuteczny i sprawdzony sposób na pozbycie się nieestetycznych worków oraz usunięcie “zagłębień’ powstałych pod oczami.

Na zabieg decydują się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Wypełnienie doliny łez rekomendowane jest osobom, które zauważyły u siebie wiotką skórę powiek dolnych, utratę podskórnej tkanki tłuszczowej, a także zagłębienia w obrębie oczodołów schodzące skośnie na policzki. Lekarz wypełnia tą okolicę kwasem hialuronowym. Zabieg sprawia, że twarz wygląda na młodszą i wypoczętą przez długi czas.

Jako uzupełnienie polecamy domową pielęgnację z użyciem ZO SKIN HEALTH.

Comments are closed.